
EDS-2200P шынжырлы электрлік ара, 2,2 кВТ,көлденең, 45 см жолақ, 3/8 қадам, 1,3 мм ойық, 63 сілтеме Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel EDS-2200P арасы жазғы коттеджді абаттандыруға, жөндеуге, жеке құрылысқа, жеке шеберханалардағы жұмыстарға жарамды. Қуатты 2,2 кВТ қозғалтқышы мен 45 см шинасының арқасында құрал ағаштарды, бөренелерді және ағаш материалдарын кесуге, отын дайындауға және т.б. өңдеуге қабілетті, біркелкі кесуді қамтамасыз етеді. Электрлі ара экологиялық таза - улы пайдаланылған газдарды жұтудың қажеті жоқ, керісінше, онымен тіпті жабық үй-жайларда да жұмыс істеуге болады. Техникалық қызмет көрсету жеңілдетілген, себебі жанармай багын толтыру және оған қоспаны дайындау туралы қамқорлық жасаудың қажеті жоқ. Артықшылықтары: Қозғалтқыштың мыс орамасы - алюминиймен салыстырғанда меншікті кедергісі төмен болғандықтан, жоғары жүктемелер кезінде қозғалтқыштың тұрақты өнімділігі қамтамасыз етіледі. Қозғалтқыштың көлденең қондырғысы - араның өлшемдері 88.7 x 26.5 x 18.5 см-ге дейін азаяды, ал салмағы 5 кг-нан сәл асады, сондықтан оператор оны ұстап тұру үшін энергияны ысырап етпейді және тік жазықтықта және шектеулі кеңістікте тиімді жұмыс істей алады. . Шынжырлы тежегіш араның операторға күрт секіруі кезінде оның айналуын автоматты түрде тоқтатады, оны жарақаттанудан қорғайды. Оператор дайын болған кезде іске қосу - артқы тұтқадағы құлыптау араның, мысалы, тәжірибесіз пайдаланушының кездейсоқ қосылуына жол бермейді. 2-і 1-де қаптама - төзімді пластик қозғалтқышты сыртқы әсерлерден және үгінділерден қорғайды, ал желдеткіш терезелер салқындатуды және жоғары жүктемелерде тиімді жұмыс істеуді қамтамасыз етеді. SDS жүйесі - шынжырдың керілуін ол үшін кілтті пайдаланбай бір қолмен жасауға болады. Сондықтан араға техникалық қызмет көрсету көп уақытты қажет етпейді. Май деңгейін бақылау - май багындағы бақылау терезесі ара жабдығының дұрыс жұмыс істеуін және беріктігін қамтамасыз ете отырып, оны уақытында толтыруға мүмкіндік береді. Майды автоматты түрде беру - майлау мөлшері жұмыс көлеміне байланысты, сондықтан максималды жүктеме кезінде де жүріс бөліктерінің мерзімінен бұрын тозуы болмайды. Болаттан жасалған тісті қоршау - араны ағашқа немесе бөренеге мықтап бекіту оператордың жүктемесінің бір бөлігін алып тастап қана қоймайды, сонымен қатар ағашты кесу алдында ұқыпты кесу сызығына және тегіс кесуге қол жеткізуге көмектеседі. Қауіпсіз сақтау және тасымалдау - шина оны зақымданудан қорғайтын қақпақпен бірге келеді. Сымды бекіту - ұзартқыш сыммен жұмыс істегенде, оның шинаның астына түсіп кетуінен қорқудың қажеті жоқ, себебі оның артқы тұтқасында ұстағыш бар.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 191 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 21.04.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-CN.ПФ02.В.04152-21 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/95617.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | http://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.ПФ02.В.04152-21.pdf |
| _пакеттегі ені | 272 мм |
| Тізбектің керілуін кілтсіз реттеу | Иә |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 5.24 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 956-Цепные электрические пилы |
| Шинаның ұзындығы | 450 мм |
| Сілтемелер саны | 63 шт |
| Қуат | 2.2 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | қозғалтқыштың көлденең орналасуы |
| Қозғалтқыш түрі | Электрлік |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Тізбектің жетекші буынының қалыңдығы | 1.3 мм |
| Тізбек қадамы | 3/8 дюйм |
- Бағасы: 49 320 ₸

