
FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм (тесіктері жоқ), көпіршік
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм (тесіктері жоқ), көпіршік
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | FUBAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Пікірлерге арналған блог жазбасының идентификаторы | 3495 |
| Артикул | 150103 |
| Биіктік_шиптор | 20.00 |
| Дискінің диаметрі, мм | 150 |
| Ұзындық_шиптор | 240.00 |
| Тауардың суреттері | https://fubag.ru/upload/iblock/216/dm5rkgqscku0yrgbna1n3yu15b5e8lq7/150103_V2.jpg, https://fubag.ru/upload/iblock/6f8/ecin6dmlgbfp1pl2e4i259503b280b1f/150103_V3.jpg |
| Пікірлер саны | 1 |
| Пікірлер саны | 1 |
| Саны, дана | 1 |
| Қысқаша атауы | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм (тесіктері жоқ), көпіршік |
| Бекіту | 5/16" - 24UNF |
| Ең жоғары баға | 460.00 |
| Таза салмағы, кг | 0,16 |
| Ең төменгі баға | 460.00 |
| ҚҚС | 20 |
| Сайттың атауы қысқаша | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм (тесіктері жоқ), көпіршік |
| Сайттың атауы толық | FUBAG Тегістеуіштің табаны 150 мм (тесіктері жоқ), көпіршік |
| "Қабылдау туралы хабарлауды" көрсету | Y |
| Пікірлер бойынша рейтинг | 5 |
| Сорт.: Танымалдығы бойынша | 7740 |
| Түсі | Сары |
| Шиптордың ені | 180.00 |
| Штрих-код | 4260614313248 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

