
Қашау, 200 х 20 мм, болат 45, Сибртех мырышталған
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18783, 200 х 20 мм мырышталған қашау конструкцияларға балғамен немесе балғамен соғу әсерін тигізеді. Оны тасты, бетонды және кірпішті кесу, жару және жару үшін пайдалануға болады. Қашау құрылыс, слесарлық және мүсіндік жұмыстарды орындау кезінде таптырмас көмекші болады. Артықшылықтары Аспаптық көміртекті болат 45 қашаудың беріктігін қамтамасыз етеді. 45 HRC қаттылығына дейін шыңдалған жұмыс бөлігі механикалық кернеулерге оңай төтеп береді және ұзақ уақыт бойы қайрауды сақтайды. Мырыш жабыны сенімді коррозияға қарсы қорғанысқа кепілдік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Салмақ | 0.292 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 20 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қашаулар, өзектер |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 187-Қашаулар, Өзектер - Ресей + Спарта |
| Ұзындығы | 200 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | С45 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Жұмыс бөлігінің ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996145877 |
- Бағасы: 1 564 ₸

