
Слесарлық қысқыштар, 100 мм, болат, айналмалы// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 18618 бұрылмалы механизмі және қысқыш бұрандалары бар болат слесарлық ысырмалардың жақтарының ені 100 мм және бөлшектерді қатты бекітуге арналған. Бұрғылау, тегістеу, аралау, құрастыру және басқа жұмыстарды орындау үшін қолданылады. Бекіткіш 360° айналады, бұл дайындаманы оңтайлы күйге келтіруге мүмкіндік береді. Құрылғы шеберханада, саяжайда және гаражда пайдалы болады. Артықшылықтары Жеңіл және сенімді құрылыс — тірек берік болаттан жасалған және ұзақ уақыт пайдалануға арналған. Оңай орнату — негізде жұмыс үстеліне бекітуге арналған тесіктер бар. Қосымша мүмкіндіктер — корпуста дайындамаларды балғамен тегістеуге арналған анвил бар. Сенімді бекіту — бедерлі беті бар губкалар бөлшектің бетінде сырғып кетпейді. Ұқыпты жұмыс — дайындамаларға зақым келтірмеу үшін қорғаныс төсемдерін (бөлек сатып алынады) жақтарға орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 120 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қысқыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 186-Бұрылмалы слесарлық қысқыштар |
| Жинақтау | Тискі - 1 дана |
| Корпус материалы | Болат |
| Ерекшеліктері | Айналдыру функциясы |
| Өндіруші ел | Индия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4044996222905 |
- Бағасы: 15 548 ₸

