
Торлы, аралас, 3 сатылы, 0,1/0,65х2 м// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 0,1/0,65 x 2 м болатын 69144 торлы тор альпинистік өсімдіктерді қолдау үшін пайдалы, олардың біркелкі өсуін қамтамасыз етеді. Оны сәндік және көкөніс дақылдары үшін пайдалануға болады: шырмауық, жүзім, бұршақ және т.б. Торды қорғаныс және сәндік экран ретінде тәуелсіз құрылым ретінде орнатуға болады. Ол өсімдіктің барлық бөліктеріне жарықтың біркелкі таралуын қамтамасыз етеді, бұл оның өсуіне оң әсер етеді. Артықшылықтары Торды жасау үшін қолданылатын болат құбырлар оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Торша ұнтақпен қапталған, ол коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және өнімді кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді. Тордың аяқтары ұзын және берік, сондықтан олар жерге терең еніп, оның тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 2000 мм |
| _пакеттегі ені | 680 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.12 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 691 - Өсімдіктерге өрмелеуге арналған аркалар, торлар |
| Құрылым | орнатуға дайын |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | бақша жұмыстарына арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800094605 |
- Бағасы: 3 466 ₸

