
Торлы - өрнекті, 2 секциялы, 0,56х2,3 м// Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 0,56 х 2,3 м болатын өрнекті, 2 секциялы 69145 торлы альпинистік өсімдіктерді қолдау үшін пайдалы, олардың біркелкі өсуін қамтамасыз етеді. Оны сәндік және көкөніс дақылдары үшін пайдалануға болады: шырмауық, жүзім, бұршақ және т.б. Торды қорғаныс және сәндік экран ретінде тәуелсіз құрылым ретінде орнатуға болады. Ол өсімдіктің барлық бөліктеріне жарықтың біркелкі таралуын қамтамасыз етеді, бұл оның өсуіне оң әсер етеді. Артықшылықтары Торды жасау үшін қолданылатын болат құбырлар оның беріктігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Торша ұнтақпен қапталған, ол коррозиядан қорғауды қамтамасыз етеді және өнімді кез келген ауа райы жағдайында пайдалануға мүмкіндік береді. Тордың аяқтары ұзын және берік, сондықтан олар жерге терең еніп, оның тұрақтылығын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Салмақ | 1.99 кг |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1310 мм |
| _пакеттегі ені | 560 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 691 - Өсімдіктерге өрмелеуге арналған аркалар, торлар |
| Құрылым | орнатуға дайын |
| Мақсаты | бақша жұмыстарына арналған |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | жасыл |
| Штрих-код | 4606800094612 |
- Бағасы: 5 817 ₸

