
Сына тәріздес жүзі 2000 г, фибергласс резеңкеленген балта 700 мм колун-балта// Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 2000 г сына тәрізді жүзі және 700 мм талшықты шыныдан жасалған екі компонентті балтасы бар балта-бөлгіші ағашты шаншып қана қоймай, кесуге де мүмкіндік береді. Бүйірлерінде қалыңдатылған жұмыс бөлігі бөренелер мен дайындамаларды оңай бөлуге мүмкіндік береді. Құрал кәсіби және жеке шеберге пайдалы. Артықшылықтары Жоғары беріктік — кенеп 45 болаттан соғылған, балта талшықты шыныдан жасалған. Тозуға төзімділік — кесу жиегі 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған және өткірлігін ұзақ уақыт сақтайды. Тұтқадағы тесік — жұмыс кезінде бөлгіштің қолыңыздан түсіп кетуіне жол бермеу үшін жіпті қосымша пайдалануға болады. Ыңғайлы жұмыс — балтадағы резеңке төсемдер соққылардың ауытқуын сіңіреді және сенімді ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 64 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _пакеттегі ені | 210 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 2000 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Жинақтау | балта - 1 дана |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996229355 |
- Бағасы: 7 608 ₸

