
Колун, 2700 г, фибергласс резеңкеленген балта 700 мм// Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Салмағы 2700 г жүзі және ұзындығы 700 мм талшықты шыныдан жасалған резеңкеленген балтасы бар кескіш ірі отынды жару үшін кәсіби пайдалануға арналған. Жұмыс бөлігінің артқы жағында балғамен соғуға болатын шағын анвил бар, бұл жұмыстың өнімділігін арттырады. Артықшылықтары Конструкциялық беріктік — колун жоғары сапалы болаттан жасалған 65Г. Жоғары ресурс — 50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған пышақ қайрауды ұзақ уақыт сақтайды. Тиімділік — ұзындығы 700 мм тұтқа және салмағы 2,7 кг пышақ айтарлықтай күшпен соққы беруге мүмкіндік береді. Сенімділік — талшықты шыны балта механикалық зақымданудан және қоршаған ортаның зақымдануынан қорықпайды. Ыңғайлы пайдалану — резеңкеленген жабын сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және соққыдан ауытқу деңгейін төмендетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 3.2 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 57 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 710 мм |
| _пакеттегі ені | 220 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 2700 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 700 мм |
| Жинақтау | колун - 1 дана |
| Жайма материалы | болат |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996229379 |
- Бағасы: 9 093 ₸

