Chrom рулеткасы, 2 м x 13 мм, хромдалған корпус// MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX Chrom 31032, 2 м x 13 мм рулетка, хром қаптамасында заттар мен қашықтықты өлшеу үшін қолданылады. Оның дәлдік класы 2 және бөлу бағасы 1 мм. Корпус соққыға төзімді ABS пластиктен жасалған және хромдалған, бұл құлау немесе соғу кезінде зақымдану қаупін азайтады. Рулетка жөндеу және әрлеу жұмыстары кезінде пайдалы, сонымен қатар үйде пайдалануға жарамды.Артықшылықтарытізбек таспаның соңында тойтармалармен мықтап бекітілген және жұмыс кезінде сырғып кетпейді.Бекіткіш түйме таспаны қажетті ұзындықта ұстайды, бұл өлшеуді жеңілдетеді.Корпуста металл қыстырғыш бар, оның көмегімен рулетканы белдікке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Қалталы рулеткалар |
| 1 топ | 3-Өлшеу құралы |
| 3 топ | 310-Қалталы "MATRIX" рулеткалары |
| Ұзындығы | 2 мм |
| Өлшеу шкаласы | Метрикалық |
| Жинақтау | Рулетка - 1 шт |
| Материал | Болат |
| Таспа материалы | Болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Таспаның ені | 13 мм |
| Штрих-код | 4044996015781 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

