
Металлға арналған бұрғылар жинағы, 1-13 мм, HSS-Tin, Golden Tip, 25 дана// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрғылар жинағы Denzel 72323, 25 дана, диаметрі 1-13 мм металлға арналған жабдықты қамтиды. Қоспаланған және қоспаланбаған болатта, темірде, шойында, табақтық және түсті металдарда, пластмассада тесілген және бітеу тесіктерді бұрғылауға арналған. Иондық плазмалық өңдеумен жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, соның арқасында тозуға және коррозияға төзімділік жоғарылайды. Нитридтитанды жабын бетінің қаттылығын арттыруды және үйкеліс коэффициентін төмендетуді қамтамасыз етеді. SPLIT POINT көлденең жиегін қайрау кесу жиегіндегі кернеуді айтарлықтай азайтады және бұрғылауды бұрғылаусыз бастауға мүмкіндік береді. 135° қайрау бұрышы қаттылығы жоғары материалдарды тиімді бұрғылауға мүмкіндік береді. Жылтыратылған профиль А1 дәлдік класына сәйкес келеді. Артықшылықтары Иондық плазмалық өңдеуді қолдану арқылы жасалады. SPLIT POINT көлденең жиегін қайрау дәл және жылдам бұрғылауға арналған. Тегістелген профиль мінсіз тегіс тесікті қамтамасыз етеді. Диаметрі 1-4,5 болатын бұрғылар әмбебап цилиндрлік білікпен жабдықталған, сондықтан олар бұрғылаудың кез келген түріне жарамды. Диаметрі 5-13 бұрғылау қашаулары үш қырлы шанақпен жабдықталған, соның арқасында патронның айналуына жол берілмейді. Жинақ оңай пайдалану, тасымалдау және реттелген сақтау үшін бұрғы диаметрін өлшеуге арналған үлгісі бар пластик қаптамаға оралған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 198 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 110 мм |
| _пакеттегі ені | 58 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 1.156 кг |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Пәндер саны | 25 |
| Жинақтау | Металлға арналған бұрғы 1, 1.5, 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13 - 25 дана; Пластикалық кейс - 1 дана |
| Максималды диаметрі | 13 мм |
| Болат маркасы | Р9М3 - ҚАЛАЙЫ |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Минималды диаметр | 1 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
| Шанақтың түрі | цилиндрлік/үш қырлы |
- Бағасы: 25 165 ₸

