Металлға арналған бұрғы, 4,2 мм, HSS-Tin, Golden Tip, 10 дана// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 4,2 мм Denzel 717210 бұрғысы, 10 данадан тұрады, легирленген және легірленбеген болаттан, темірден, шойыннан, қаңылтыр мен түсті металдардан, пластмассадан саңылаулар мен саңылауларды бұрғылауға арналған. Ион-плазмалық өңдеумен жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, соның арқасында тозуға және коррозияға төзімділік жоғарылайды. Нитридтитанды жабын бетінің қаттылығын арттыруды және үйкеліс коэффициентін төмендетуді қамтамасыз етеді. SPLIT POINT көлденең жиегін қайрау кесу жиегіндегі кернеуді айтарлықтай азайтады және бұрғылауды бұрғылаусыз бастауға мүмкіндік береді. 135° қайрау бұрышы қаттылығы жоғары материалдарды тиімді бұрғылауға мүмкіндік береді. Жылтыратылған профиль А1 дәлдік класына сәйкес келеді. Артықшылықтары Иондық плазмалық өңдеуді қолдану арқылы жасалады. SPLIT POINT көлденең жиегін қайрау дәл және жылдам бұрғылауға арналған. Тегістелген профиль мінсіз тегіс тесікті қамтамасыз етеді. Бұрғы әмбебап цилиндрлік білікпен жабдықталған, сондықтан бұрғылаудың кез келген түріне жарамды. Бұрғылар пайдалануды, тасымалдауды және сақтауды жеңілдету үшін пластик қаптамаға оралған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _пакеттегі ені | 23 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| Ұзындығы | 4.2 мм |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Металлға арналған бұрғы 4.2 - 10 дана; Пластикалық қорап - 1 дана |
| Болат маркасы | Р9М3 - ҚАЛАЙЫ |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 45 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
- Бағасы: 2 903 ₸

