
Металлға арналған бұрғы, 10 мм, HSS-Tin, Golden Tip, 8 дана// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 10 мм болатын Denzel 717222 бұрғысы, 8 данадан тұрады, легирленген және легирленбеген болаттан, темірден, шойыннан, қаңылтырдан және түрлі-түсті металдардан, пластмассадан саңылаулар мен саңылауларды бұрғылауға арналған. Ион-плазмалық өңдеумен жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, соның арқасында тозуға және коррозияға төзімділік жоғарылайды. Нитридтитанды жабын бетінің қаттылығын арттыруды және үйкеліс коэффициентін төмендетуді қамтамасыз етеді. SPLIT POINT көлденең жиегін қайрау кесу жиегіндегі кернеуді айтарлықтай азайтады және бұрғылауды бұрғылаусыз бастауға мүмкіндік береді. 135° қайрау бұрышы қаттылығы жоғары материалдарды тиімді бұрғылауға мүмкіндік береді. Жылтыратылған профиль А1 дәлдік класына сәйкес келеді. Артықшылықтары Иондық плазмалық өңдеуді қолдану арқылы жасалады. SPLIT POINT көлденең жиегін қайрау дәл және жылдам бұрғылауға арналған. Тегістелген профиль мінсіз тегіс тесікті қамтамасыз етеді. Бұрғы үш қырлы шанақпен жабдықталған, соның арқасында патронның айналуына жол берілмейді. Бұрғылар пайдалануды, тасымалдауды және сақтауды жеңілдету үшін пластик қаптамаға салынған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| сағақтың түрі | Үш қырлы |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 156 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 45 мм |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Металлға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 733-"Denzel" металға арналған бұрғылар |
| Ұзындығы | 10 мм |
| Дәлдік сыныбы | А1 |
| Пәндер саны | 8 |
| Жинақтау | Металлға арналған бұрғы 10 - 8 дана; Пластикалық қорап - 1 дана |
| Болат маркасы | Р9М3 - ҚАЛАЙЫ |
| Өңдеу материалы | металл, пластик |
| Жұмыс ұзындығы | 87 мм |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Пластикалық қап |
- Бағасы: 9 947 ₸

