
Бит SL5,0х50, болат S2, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 11659 SL 5,0 x 50 мм бит жинағы 1/4 дюймдік алтыбұрышты бекіткіші бар бұрағыштар мен адаптер драйверлеріне арналған S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын саптамаларды қамтиды. Өлшемі 5 мм "минус" саңылаулары бар қашаулар бұрандалы қосылыстарды: бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және т.б. орнату және бөлшектеу кезінде қолданылады. Артықшылықтары Төзімділік және тозуға төзімділік — биттер жапондық жоғары беріктігі бар S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Сапалы орындау — Тайваньдағы өндірісте сплайнды орындаудың жоғары дәлдігі және максималды бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік берді. Ыңғайлы пайдалану — магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрағышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қолдан жасаудан қорғау — әр битінде Denzel ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды. Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 3 |
| Жинақтау | SL5x50 мм қашаулар - 10 дана |
| Болат маркасы | легированная S6 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | SL5 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 1 451 ₸

