
Құрама биттер жинағы 3 дана, РН 1, РН 2, РН 3,50 мм, болат S2 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Біріктірілген биттер жинағы PH1 x 50 мм, PH2 x 50 мм, PH3 x 50 мм Denzel 11676, S2 болаттан жасалған, 1/4 дюймдік шанағы бар ең көп сұранысқа ие 3 филлипс басты саптамалардан тұрады және бұрағыштар мен адаптер драйверлеріне арналған. Биттер ағаш бұрандалардың, бұрандалардың және т.б. көпшілігін монтаждау және бөлшектеу кезінде қолданылады. Оңтайлы геометрияның арқасында биттер жұмыс қасиеттерін жоғалтпай көптеген бекіткіштерді бұрап, алып тастай алады. Артықшылықтары Төзімділік және тозуға төзімділік — биттер жапондық жоғары беріктігі бар S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Сапалы орындау — Тайваньдағы өндірісте сплайнды орындаудың жоғары дәлдігі және максималды бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік берді. Ыңғайлы пайдалану — магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрағышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қолдан жасаудан қорғау — әр битінде Denzel ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды. Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 3 |
| Жинақтау | Биты 50 мм PH1, PH2, PH3 - 3 шт |
| Болат маркасы | легированная S7 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PH1, PH2, PH3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 715 ₸

