
Бит PZ2х50, болат S2, 10 дана, дөңгелек пішінді, жыртылатын қаптама, , Е 6,3 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PZ2 x 50 мм Denzel 11680 бит жинағы бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 1/4 дюймдік білігі бар 10 S2 болат саптамасын қамтиды. Жабдық бұрандаларды, өздігінен бұрап тұратын бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды монтаждау және бөлшектеу үшін қолданылады. PZ сплайнында 4 қосымша жиек бар, соның арқасында биттің бекіткіште сырғып кетуіне жол берілмейді, жұмыстың дәлдігі мен тиімділігі артады. Артықшылықтары Төзімділік және тозуға төзімділік — биттер жапондық жоғары беріктігі бар S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Сапалы орындау — Тайваньдағы өндірісте сплайнды орындаудың жоғары дәлдігі және максималды бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік берді. Ыңғайлы пайдалану — магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрағышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қолдан жасаудан қорғау — әр битінде Denzel ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды. жиынтықта 10 бит — жинақ бүкіл бригада үшін жеткілікті. Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 17 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 310 мм |
| _пакеттегі ені | 90 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Биты PZ2x50 мм - 10 шт |
| Болат маркасы | қоспаланған S11 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 2 513 ₸

