
HEX 3х50 бит, S2 болат, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 11661 HEX 3 x 50 мм бит жинағы 1/4 дюймдік алтыбұрышты шанағы бар S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын саптаманы қамтиды, олар бұрауыштарда қондырма ретінде пайдаланылады. HEX3 өлшемді биттер жиһаз және велосипед бұрандаларын орнатуға және бөлшектеуге арналған. Алтыбұрышты саңылау бекіткішпен көбірек жанасу аймағын қамтамасыз етеді, бұл биттің зақымдану қаупінсіз айналу моментін арттыруға мүмкіндік береді. Саптамалардың ұзындығы 50 мм шектеулі кеңістікте және жету қиын жерлерде ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік және тозуға төзімділік — биттер жапондық жоғары беріктігі бар S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Сапалы орындау — Тайваньдағы өндірісте сплайнды орындаудың жоғары дәлдігі және максималды бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік берді. Ыңғайлы пайдалану — магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрағышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Қолдан жасаудан қорғау — әр битінде Denzel ТМ логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды. жиынтықта 10 бит — жинақ бүкіл бригада үшін жеткілікті. Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Биттер HEX3x50 мм - 10 дана |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, алты қырлы, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | HEX3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 1 451 ₸

