
Бит TX 30х50, болат S2, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 11671 30 x 50 мм TORX бит жинағы бұрауыштармен жұмыс істеуге арналған S2 болаттан жасалған 1/4 дюймдік біліктері бар 10 саптаманы қамтиды. Жұлдызша пішінді саңылау тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын құрастыру кезінде бұрандаларды жылдам орнатуға және бөлшектеуге қызмет етеді. Жиынтық әмбебап және тұрмыстық, сондай-ақ кәсіби қолдану үшін жарамды. Құрылымдық ерекшеліктеріне байланысты "жұлдыз" сәулелері бекіткіштерге мықтап жабысады, жүктеме барлық беттерге біркелкі бөлінеді, бұл биттің сырғып кету қаупін азайтады және жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төзімділік пен сенімділік — биттер қаттылығы 54-58 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады. Жоғары сапа — Тайваньдағы өндірістегі сплайнның дәл орындалуы және максималды сапаны бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік береді. Ыңғайлы жұмыс — магниттелген саңылау бұрауышты бір қолыңызбен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолыңызбен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Коррозияға қарсы қасиеттері — қорғаныш никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Әрбір бит қолдан жасаудан қорғалған — бұған TM Denzel логотипі бар түрлі-түсті сақина дәлел. Ыңғайлы сақтау — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі. Үлкен қор — жұмысшылар бригадасын қамтамасыз ету үшін 10 данадан тұратын жинақ жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | TORX30x50 мм қашаулар - 10 дана |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | Torx 30 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 1 537 ₸

