
Бит TX 40х50, болат S2, алтыбұрышты профиль, 10 дана. Е 6,3 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel TORX 40x50 бит жинағы арт. 11672 бұрауыштармен жұмыс істеуге арналған 1/4" біліктері бар 10 саптамадан тұрады. Жұлдызша пішінді саңылау тұрмыстық техника мен электр құрылғыларын құрастыру кезінде бұрандаларды жылдам орнатуға және бөлшектеуге қызмет етеді. Жиынтық әмбебап және тұрмыстық, сондай-ақ кәсіби қолдану үшін жарамды. Құрылымдық ерекшеліктеріне байланысты "жұлдыз" сәулелері бекіткіштерге мықтап жабысады, жүктеме барлық беттерге біркелкі бөлінеді, бұл биттің сырғып кету қаупін азайтады және жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Биттер қаттылығы 54-58 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған, бұл олардың тозуға төзімділігін арттырады және қызмет ету мерзімін ұзартады. Тайваньдағы өндірістегі саңылаулардың жоғары дәлдігі және максималды сапаны бақылау әрбір биттің дәлдігіне қол жеткізуге және бекіткіштің басындағы жұмыс бөлігінің сырғып кетуіне жол бермеуге мүмкіндік береді. Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді және бұрауышты бір қолмен бекітілген бекіткішпен бағыттауға, ал екінші қолмен бекітілген бөлікті ұстауға мүмкіндік береді. Никельмен қапталған жабын биттерді коррозиядан қорғайды. Әрбір бит қолдан жасаудан қорғалған — бұл туралы TM Denzel логотипі бар түрлі-түсті сақина айтады. Жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі. 10 данадан тұратын қор бүкіл бригада үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | TORX40x50 мм қашаулар - 10 дана |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | Torx 40 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 1 537 ₸

