
Бит рН 2Х50, болат S2, цилиндр., 10 дана. Е 6,3 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel PH2x50 бір жақты биттер жинағы арт. 11641 бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 10 ауыстырылатын филлипс басты саптамалардан және 1/4 дюймдік алтыбұрышты біліктерден тұрады. Кәсіби жабдық PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төзімділік және тозуға төзімділік — биттер 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, беріктігі жоғары жапондық S2 легирленген болаттан жасалған. Әрбір саптамада коррозияның пайда болуын болдырмайтын никельмен қапталған жабын бар. Саңылаудағы ойықтар биттердің сырғып кетуіне және "жалап кетуіне" жол бермейді, өздігінен бұрап тұратын ағаш бұрандалармен жұмыс істеу кезінде бақылауды одан әрі күшейтеді, бұл шешім саптамалардың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді — бекіткіштер жарғанақпен ұсталады, осылайша бекітілетін бетті бос қолыңызбен ұстай аласыз. Шектеулі кеңістікте де жоғары өнімділік — 50 мм ұзартылған профильдің арқасында биттермен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. жиынтықтағы 10 дана — бит бүкіл бригада үшін жеткілікті. Ыңғайлы қаптама — саптамалар еуро аспасы бар блистерде жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 128 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Биты PН2x50 мм - 10 шт |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 1 649 ₸

