
Бит рН 2Х127, болат S2, цилиндр., 5 дана. Е 6,3 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 11646 бір жақты PH2 x 127 мм биттер жинағы — бұл бұрауышпен жұмыс істеуге арналған 1/4 дюймдік алтыбұрышты біліктері бар Phillips бастары бар S2 болаттан жасалған 5 ауыстырылатын қондырма. Кәсіби жабдық PH2 тереңдетілген бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Төзімділік — саңылаулардағы ойықтар биттердің сырғып кетуіне және "жалап кетуіне" жол бермейді, ағаш бұрандалармен жұмыс істегенде бақылауды одан әрі күшейтеді. Шектеулі кеңістікте де жоғары өнімділік — 127 мм ұзартылған профильдің арқасында биттермен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. Тозуға төзімділік — биттер беріктігі жоғары жапондық S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді — бекіткіштер жарғанақпен ұсталады, осылайша бекітілетін бетті бос қолыңызбен ұстай аласыз. Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. жиынтықта 5 бит — жинақ шағын бригада үшін жеткілікті. Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 127 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _пакеттегі ені | 61 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 5 |
| Жинақтау | Биты PН2x127 мм - 5 шт |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, с насечкой, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 2 117 ₸

