
IMPACT бита, PH1x50 мм, лазерлік шлицті өңдеу, болат S2, 10 дана, Е 6,3 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
PH1 x 50 мм Denzel 11688 бұралу қашауларының жинағы, 10 дана, соққылы бұранда көмегімен бұрандалы қосылыстарды орнатуға және бөлшектеуге арналған. Ол құрылыс, слесарлық және монтаждау жұмыстарында, автосервистерде, үйде жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде таптырмайтын зат. Бұралу аймағы серіппелеуге қабілетті, соның арқасында ол бұрағыштың тангенциалды соққысын ішінара сіңіреді. Бұл шешім жүктемені бит бойынша біркелкі бөлуге және ойықтың сынуын болдырмауға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Ойластырылған конструкция — бұралу жолағы аймағы соққылы бұрауышпен, тіпті аса қатты беттерде де, биттің сыну қаупінсіз жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Дайындаудың жоғары сапалы материалы — жапондық қоспаланған болат S2 биттердің тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді және олардың ресурсын арттырады. Тозуға төзімділік — биттер 58-60 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, бұл деформацияға төзімділікті арттырады. Саптамаларды сенімді бекіту — биттің саңылаулары магниттелген, сондықтан бекіткіштер құлап кетпейді, ал шебер бекітілген материалды бос қолымен ұстай алады. Қолдан жасаудан қорғау — ТМ Denzel логотипі бар түрлі-түсті сақина тауардың түпнұсқалығын растайды. Ыңғайлы сақтау — саптамалар евро ілгіші бар блистерде жеткізіледі, оны стендке іліп қоюға болады. жиынтықта 10 бит — жинақ шағын өндірістік бригада үшін жеткілікті.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 127 мм |
| _пакеттегі ені | 85 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Биты PH1x50 мм - 10 шт |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері, кәсіби |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PH1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 2 223 ₸

