1/4" биттерге арналған ысырма кілті, 52 тіс, CrMo, розетка адаптері// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
52 тістері бар CrMo болаттан жасалған Denzel 11633 битіне арналған ысырма кілті бұрандалы бекіткіштерді қосуға және бөлшектеуге арналған. Жинақтағы адаптердің көмегімен ол әртүрлі өлшемдегі розеткалармен, сондай-ақ адаптерлермен және ұзартқыш сымдармен үйлесімді. Құрал 52 тісті ысырма механизмінің арқасында жұмсақ және тегіс жұмыс істейді. Артықшылықтары Кілт тозуға төзімді және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, өйткені хром-молибден тобының беріктігі жоғары болаттан жасалған. Хром жабыны коррозиядан қорғайды және құралдың қызмет ету мерзімін ұзартады. Жалауша қосқышы қондырманың айналу бағытын лезде өзгертуге мүмкіндік береді. Гофрленген беті бар екі бөліктен тұратын тұтқа қолыңызда сырғып кетпейді, ал оның эргономикалық пішіні ұзақ уақыт жұмыс істегенде шаршауды азайтады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 141 мм |
| _пакеттегі ені | 55 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Пәндер саны | 1 |
| Жинақтау | Ысырма - 1 дана; Ұштық бастарға арналған адаптер(ADP) - 1 дана |
| Болат маркасы | CrMo |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | слайд-карта |
- Бағасы: 5 684 ₸

