
Бит PZ2х90, болат S2, цилиндр., 10 дана. Е 6,3 Дензель
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 11645 бір жақты PZ x 90 мм биттер жинағы бұрауышпен жұмыс істеуге арналған Pozidriv Phillips ұштары және 1/4 дюймдік алтыбұрышты шанақтары бар S2 болаттан жасалған 10 ауыстырылатын саптаманы қамтиды. Кәсіби жабдық PZ2 ойығы бар бұрандалы қосылыстарды жылдам орнатуды және бөлшектеуді қамтамасыз етеді. Қос жетекті сплайндағы қосымша желбезектердің арқасында бекіткіштермен тұрақты ұстау айналу моментін арттыруға және биттің секіру қаупін азайтуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік — саңылаулардағы ойықтар биттердің сырғып кетуіне және "жалап кетуіне" жол бермейді, ағаш бұрандалармен жұмыс істегенде бақылауды одан әрі күшейтеді. Шектеулі кеңістікте де жоғары өнімділік — 90 мм ұзартылған профильдің арқасында биттермен жету қиын жерлерде жұмыс істеу ыңғайлы. Тозуға төзімділік — биттер беріктігі жоғары жапондық S2 легирленген болаттан жасалған және 54-58 HRC қаттылығына дейін шыңдалған. Магниттелген саңылау жұмысты жеңілдетеді — бекіткіштер жарғанақпен ұсталады, осылайша бекітілетін бетті бос қолыңызбен ұстай аласыз. Коррозияға қарсы қасиеттері — никельмен қапталған жабын саптамалардың қызмет ету мерзімін ұзартады. жиынтықта 10 бит — жинақ бүкіл бригада үшін жеткілікті. Ыңғайлы қаптама — жабдық еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 14 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 164 мм |
| _пакеттегі ені | 83 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Биттер PZ2x90 мм - 10 дана |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, с насечкой, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 3 190 ₸

