
Екі жақты қашау, PH2-PH2 х 45 мм, болат S2, 10 дана. Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
S2 болаттан жасалған PH2-PH2 x 45 мм Denzel 11673 екі жақты биттер жинағы ағаш бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды бұрауышпен орнатуға/бөлшектеуге арналған. Ең танымал PH2 өлшемді екі жұмыс профилі бар саптамалар тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Жоғары ресурс, қаттылығы 54-58 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған саптамалар беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Коррозиядан қорғау — әрбір қашауға никельмен қапталған жабын жағылады. Жоғары дәлдіктегі өнімділік — оңтайлы сплайн геометриясы биттердің қызмет ету мерзімін ұзартады және олардың бекіткіште сырғып кетуіне жол бермейді. Магниттік қасиеттер — аппараттық құрал сплайнға орнатылады және оның ішінде мықтап ұсталады, осылайша шебер жұмыс бетін бос қолымен ұстай алады. Бекіткішпен сенімді ілінісу — қашау шеттеріндегі қосымша ойықтар жұмыс тиімділігін арттырады. Ыңғайлы қаптама — саптамалар еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі. Үлкен қор — 10 бит ұзақ уақытқа жетеді, оларды жұмысшылар бригадасы үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 121 мм |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Екі жақты биттер РН 2-рН 2Х45 мм - 10 дана |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, двухсторонние, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PH, PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 1 498 ₸

