
Екі жақты қашау, PH2-PZ2 х 45 мм, болат S2, 10 дана. Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
S2 болаттан жасалған PH2-PZ2 x 45 мм Denzel 11675 екі жақты биттердің S2 жиынтығы ағаш бұрандаларды және басқа бұрандалы қосылыстарды бұрағышпен орнатуға /бөлшектеуге арналған. Нарықта ең көп сұранысқа ие Phillips және Pozidriv жұмыс профильдері бар саптамалар тұрмыстық және кәсіби пайдалану үшін жарамды. Сырғымалы ойықтағы қосымша жиектер биттің сәйкес өлшемдегі аппараттық құралдың қақпағына мүмкіндігінше тығыз орналасуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Ресурстың жоғарылауы - қаттылығы 54-58 HRC жапондық S2 легирленген болаттан жасалған саптамалар беріктігі мен тозуға төзімділігімен ерекшеленеді. Коррозиядан қорғау әрбір бит никельмен қапталған жабынмен қапталған. Жоғары дәлдіктегі өнімділік, оңтайлы сплайн геометриясы биттердің қызмет ету мерзімін ұзартады және олардың бекіткіште сырғып кетуіне жол бермейді. Магниттік қасиеттері, аппаратура саңылауға орнатылады және оның ішінде мықтап ұсталады, осылайша шебер жұмыс бетін бос қолымен ұстай алады. Бекіткішпен сенімді ілінісу, қашау шеттеріндегі қосымша ойықтар жұмыс тиімділігін арттырады. Ыңғайлы қаптама — саптамалар еуро аспасы бар қатты көпіршікте жеткізіледі. Үлкен қор — 10 бит ұзақ уақытқа жетеді, оларды жұмысшылар бригадасы үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 45 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 121 мм |
| _пакеттегі ені | 84 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрауыш қашаулар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 128-Биты отверточные, адаптеры "Denzel" |
| Пәндер саны | 10 |
| Жинақтау | Екі жақты биттер РН 2-РZ2х45 мм - 10 дана |
| Болат маркасы | қоспаланған S2 |
| Ерекшеліктері | магнитные свойства, двухсторонние, профессиональные |
| Жабдыққа қондыру мөлшері | 1/4 дюйм |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PH2, PZ2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
- Бағасы: 1 498 ₸

