Клупп трубный 3/4 Қазақстан
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ресей 77367 құбыр ілмегі 3/4 дюймдік жаңа жіптерді кесуге немесе зақымдалған сыртқы жіптерді жөндеуге арналған. Кәріз, су құбыры және басқа да коммуналдық жүйелерді орнату үшін пайдалы. Артықшылықтары Беріктігі мен ұзақ мерзімділігі — клупп 9ХС жоғары көміртекті болаттан жасалған. Ықшамдылық — клупп жету қиын жерлерде жұмыс істеу үшін жарамды. Салмағы 580 г — құралды пайдалану және тасымалдау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 69 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 70 мм |
| _пакеттегі ені | 70 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қалыптар, бұранда кесетін жинақтар, экстракторлар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 773-Бұрандалы кескіш жинақтар, экстракторлар, ілмектерге арналған кескіштер |
| Диаметрі | 65 мм |
| Жіптің диаметрі | 3/4" |
| Жинақтау | Клупп трубный - 1 шт |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | правое |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051819 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

