
Ұзартқышы бар ілмектерге арналған ысырма Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзартқышы бар ілмектерге арналған ысырма Ресей 77373 құбыр жіптерін кесу кезінде ілмекті ұстайды. Ұзартылған тұтқа айтарлықтай күш жұмсамай-ақ айналу моментін арттыруға мүмкіндік береді. Тұтқаны бұру кезінде тұтқаны қайта реттеу қажет емес, бұл шебердің уақытын үнемдейді. Ратчет құбырларды монтаждау үшін қолданылады, сонымен қатар тұрмыстық мәселелерді шешуге көмектеседі. Артықшылықтары Ратчет механизмі жету қиын жерлерде жұмысты жеңілдетеді. Реверстің болуы ілгекті ысырманы қайта реттемей бұрауға және айналдыруға мүмкіндік береді. Беріктік көрсеткіші жоғары шойын корпусы құралдың беріктігін қамтамасыз етеді. Бедерлі беті бар эргономикалық тұтқа алақанда сырғып кетпейді, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 107 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 360 мм |
| _пакеттегі ені | 49 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1 кг |
| Сыртқы диаметрі | 93 мм |
| Топ | Қалыптар, бұранда кесетін жинақтар, экстракторлар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 773-Бұрандалы кескіш жинақтар, экстракторлар, ілмектерге арналған кескіштер |
| Ұзындығы | 702 мм |
| Жинақтау | Ілмектерге арналған ысырма - 1 дана, ұзартқыш - 1 дана |
| Материал | Аспаптық болат |
| Ерекшеліктері | топсалы механизм жоқ |
| Қону диаметрі | 53 мм |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996105291 |
- Бағасы: 8 857 ₸

