Клупп трубный 1 Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Құбыр клуппасы Ресей 77369, 1 дюйм, құбырлардағы жаңа немесе зақымдалған сыртқы жіптерді жөндеуге арналған. Ол коммуналдық жүйелерді төсеуді жеңілдетеді, сондықтан кәріз, су құбыры жүйелерін және т.б. орнату үшін күнделікті өмірде пайдалы болады. Артықшылықтары Клупп 9ХС жоғары көміртекті болаттан жасалған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Клапптың ықшам конструкциясы жету қиын жерлерде жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Клуппаның салмағы небәрі 740 г, сондықтан онымен жұмыс істеу ыңғайлы және тасымалдау оңай.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Жағдайы | Жаңа |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 73 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 78 мм |
| _пакеттегі ені | 78 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Топ | Қалыптар, бұранда кесетін жинақтар, экстракторлар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 773-Бұрандалы кескіш жинақтар, экстракторлар, ілмектерге арналған кескіштер |
| Диаметрі | 74,50 мм |
| Жіптің диаметрі | 1" |
| Жинақтау | Клупп трубный - 1 шт |
| Болат маркасы | 9ХС |
| Жіптің бағыты | правое |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996051796 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

