
Мотоблок DPT-270S, 7 а.к., белдік.ілінісу, фреза 3х4, ШОМ, берілістер 2В/1Н// Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 72 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.71 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.78 мм |
| _пакеттегі ені | 0.57 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 564-Мотокультиваторы и мотоблоки |
| Жинақтау | Мотоблок - 1 дана; Доңғалақ - 2 дана; Дөңгелекті бекіту осі - 2 дана; Фрезалар жинағы - 1 дана; Фрезаларды бекітуге арналған осьтер жинағы - 1 дана; Ашқыш - 1 дана; Ашқыштың муфтасы - 1 дана; Тасымалдау тұтқасы - 1 дана; Қорғаныс қанаты - 2 дана; Шатырдың алдыңғы қосқыш жолағы |
| Қуат | 7 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0,6 л |
| Жанармай багының көлемі | 3.6 л |
| Ерекшеліктері | колеса в комплекте |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Жанармай | АИ-92 |
| Шу деңгейі | 104 дБ |
| Штрих-код | 4606800095046 |
- Бағасы: 215 939 ₸

