ПВХ арматураланған суарғыш шланг 3/4", 30 м, өнімді// Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ұзындығы 30 м және диаметрі 3/4 дюйм болатын ПВХ Сибртех урожайныйдан жасалған арматураланған суару шлангісі жазғы коттеджде өсімдіктерді жылдам суару құралы ретінде пайдалы. Өнім шағын аумақтарда жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады және оны Palisad және Palisad LUXE суару жүйелерінің кез келген элементтерімен пайдалануға болады. Артықшылықтары Полиэфирлі жіптен жасалған арматуралық қабат шлангты бұралуға және иілуге төзімді етеді. Шлангтың УК-сәулелеріне төзімділігі қорғаныш жабынының болуы есебінен қол жеткізіледі. Жоғары сапалы поливинилхлорид (ПВХ) арматураланған шлангтың ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді. ПВХ-дан жасалған шлангтың құрамында улы заттар жоқ және қоршаған ортаға зияны жоқ. Шланг қабырғасының қалыңдығы 1,9 мм, сондықтан ол 15 барға дейінгі үзілу жүктемелеріне төтеп бере алады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Ұзындығы | 30 м |
| Қабаттар саны | 3 |
| Қабырғаның қалыңдығы | 1.9 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 180 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _пакеттегі ені | 400 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 4.7 кг |
| Топ | Шлангтар, орауыштар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 6768-3 қабатты Шығымды шланг |
| Диаметрі | 3/4 дюйм |
| Жинақтау | Шланг - 1 дана |
| Максималды қысым | 15 бар |
| Материал | ПВХ |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | стрейч - пленка |
| Штрих-код | 4606800093677 |
- Бағасы: 7 015 ₸

