
B-500 жүретін трактор тіркемесіне арналған жәшік-орындық// Denzel
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.195 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.93 мм |
| _пакеттегі ені | 0.335 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 565-Прицепы и активное навесное оборудование для мотоблоков |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4606800094858 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

