
Шынжырлы араға арналған стартер DS-4516, DS-5218, DS-5820// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шынжырлы араға арналған стартер DS-4516, DS-5218, DS-5820// Denzel
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.433 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 58 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 188 мм |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 598-Шынжырлы араларға арналған керек-жарақтар |
| Ерекшеліктері | Стартер |
| Үйлесімділік | 95236, 95237, 95238 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Штрих-код | 4044996231266 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

