
ДТ-25 бензотриммеріне арналған стартер// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДТ-25 бензотриммеріне арналған стартер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 45 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 105 мм |
| _пакеттегі ені | 94 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.095 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Жинақтау | Бастаушы |
| Үйлесімділік | 96221 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Штрих-код | 4044996231242 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

