
DT-33,DT-33S,DT-43,DT-43S,DT-52,DT-52S бензотриммеріне және DX-52 мотобұрғағына арналған стартер// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ДТ-33,ДТ-33С,ДТ-43,ДТ-43С,ДТ-52,ДТ-52 бензотриммеріне және ДХ-52 мотобұрғағына арналған стартер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 126 мм |
| _пакеттегі ені | 113 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Жинақтау | Бастаушы |
| Үйлесімділік | 96222, 96223, 96224, 96225, 96226, 96227, 56001 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Штрих-код | 4044996231259 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

