
Гидравликалық жылжымалы домкрат, жоғары көтергіш, 3т, SUV, 190-535 мм, Stels корпусында
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жоғары көтергіш Stels SUV 51157 жылжымалы гидравликалық домкрат салмағы 3 тоннаға дейінгі жүктерді 535 мм биіктікке көтеруге мүмкіндік береді. Жоғары көтеру қабілетіне байланысты 190 мм жердегі клиренсі жоғарылаған көліктерге техникалық қызмет көрсету үшін қолданылады. Домкрат автокөліктерге өздігінен қызмет көрсету үшін жарамды. Артықшылықтары Тірек платформасының орны 50 мм шегінде реттеледі, соның арқасында көліктің нақты көтеру биіктігін орнатуға болады. Қорғаныс клапаны максималды мүмкін болатын жүк көтергіштігінен асып кеткен жағдайда домкраттың шамадан тыс жүктелуіне және бұзылуына жол бермейді. Пластикалық корпус домкратты сыртқы әсерлерден қорғайды және тасымалдауды жеңілдетеді. Жұмыс тұтқасының қалың бұдырлы сабы алақанда сырғып кетпейді, бұл пайдалану ыңғайлылығын қамтамасыз етеді. Тірекке орнатылған резеңке төсем жүкті жақсырақ бекітуге көмектеседі және оны зақымданудан сақтайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Stels |
| Қабылдау биіктігі | 190 мм |
| Көтеру биіктігі | 535 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 210 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 670 мм |
| _пакеттегі ені | 285 мм |
| Бренд | STELS |
| Салмақ | 20.7 кг |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Топ | Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| 1 топ | 5-Автомобиль аспабы |
| 3 топ | 510-Гидравликалық жылжымалы домкраттар |
| Сорғылар саны | 1 |
| Жинақтау | Домкрат - 1 дана, Тұтқа - 1 дана, Пайдалану нұсқаулығы - 1 дана, Пластик қорап - 1 дана |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996046648 |
- Бағасы: 47 107 ₸

