Қар тазалауға арналған пластик күрек, 380х385х1420 мм, мырыш. тақтай, ағаш тұтқа// Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 380 х 385 х 1420 мм, ағаш тұтқасы бар 6157453 пластик күрек қарды тазалауға арналған. Оның көмегімен саяжайдағы жолдарды, гараждан шығуды және т.б. тазалауға болады. Ұзындығы 1420 мм болғандықтан, онымен жұмыс істеу ыңғайлы, өйткені арқадағы жүктеме азаяды. Артықшылықтары Шөміш полипропиленнен жасалған, ол -20 °С дейін аязға төзімді. Шөміштің жиегі қорғаныш мырышталған төсеммен жабдықталған, соның арқасында ол зақымданудан және тозудан қорғалған, сонымен қатар жиналмаған қарды тазалауға төтеп бере алады. Қосымша қатайтқыштар шөміштің жүктемелерге төзімділігін арттырады. Жұмыс бөлігі жоғары жақтармен жабдықталған, сондықтан жұмыс кезінде қар төгілмейді. Ағаш сабы қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 300 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1500 мм |
| _пакеттегі ені | 390 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Шөміштің биіктігі | 385 мм |
| Топ | Қар тазалау жабдықтары |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 615-Қар күректері, қырғыштар, қозғалтқыштар |
| Тұтқаның диаметрі | 33 мм |
| Ұзындығы | 1420 мм |
| Жинақтау | күрек жинағы - 1 дана |
| Тұтқаны бекіту | өздігінен бұрап тұратын бұрандалар |
| Шөміш материалы | Полипропилен (вторичный) |
| Тақта материалы | оцинкованная сталь |
| Тұтқа материалы | Древесина твердых лиственных пород 1 сорта |
| Аязға төзімділік | -20 град |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Шөміштің түсі | қара |
| Шөміштің ені | 383 мм |
| Штрих-код | 4606800093462 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

