
Сына тәрізді жүзі 1500 г колун-балта, талшықты талшықты екі компонентті балта 430 мм// Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сына тәрізді жүзі 1500 г және ұзындығы 430 мм талшықты шыныдан жасалған екі компонентті балтасы бар бөлгіш балта ағашпен жұмыс істеу үшін пайдалы. Ол материалдарды кесуге де, кесуге де мүмкіндік береді. Жұмыс пышағы екі жағынан қалыңдатылған, соның арқасында ағашты оңай сындырады. Артықшылықтары Кенеп 45 болаттан жасалған және соғылған, бұл оның сенімділігі мен беріктігін қамтамасыз етеді. Кесу жиегі 48-50 HRC қаттылығына дейін шыңдалған, сондықтан ол қайрауды ұзақ уақыт сақтайды және қажетті беріктікке ие. Балта талшықты шыныдан жасалған және резеңке төсемдермен жабдықталған, сондықтан ол қолдарда сырғып кетпейді, қоршаған ортаның жағымсыз әсерлеріне төзімді және соққылардың ауытқуын басады. Тұтқадағы тесіктердің арқасында жұмыс кезінде қолдар терлемейді. Балтада жіпке арналған тесік қарастырылған, сондықтан оны пайдалану кезінде құлап қалмас үшін білекке бекітуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Салмақ | 2.017 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 490 мм |
| _пакеттегі ені | 380 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Жайманың салмағы | 1500 ж |
| Топ | Балталар,колуналар, балталар |
| 1 топ | 2-Ұсталық құрал |
| 3 топ | 218-Бөлгіштер |
| Ұзындығы | 432 мм |
| Жинақтау | колун - 1 дана |
| Жайма материалы | болат 45 |
| Тұтқаның материалы | шыны талшық |
| Ерекшеліктері | соғылған |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996229348 |
- Бағасы: 5 910 ₸

