
Арынды гильза DH-50, диаметрі 2", ұзындығы 20 м// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мотопомпаларға арналған қысымды жең
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Ұзындығы | 20 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.19 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.26 мм |
| _пакеттегі ені | 0.26 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 996-Аксессуары для насосов |
| Қысым | 10 бар |
| Диаметрі | 2 дюйм |
| Материал | полиуретан, полиэстер |
| Үйлесімділік | 99201, 99203 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996233901 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

