
Арынды гильза DH-80, диаметрі 3", ұзындығы 20 м// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мотопомпаларға арналған қысымды жең
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 3.7 кг |
| Ұзындығы | 20 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.28 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.27 мм |
| _пакеттегі ені | 0.27 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 996-Аксессуары для насосов |
| Қысым | 10 бар |
| Диаметрі | 3 дюйм |
| Материал | полиуретан, полиэстер |
| Үйлесімділік | 99202, 99204 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996233918 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

