Жеңдік бас HC-50, диаметрі 2"// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мотопомпаларға арналған жеңдік бастиек
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.24 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.15 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.44 мм |
| _пакеттегі ені | 0.35 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 996-Аксессуары для насосов |
| Қысым | 16 бар |
| Диаметрі | 2 дюйм |
| Материал | Алюминий, резина |
| Үйлесімділік | 99201, 99203 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996233949 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

