Жеңдік бастиек HC-80, диаметрі 3"// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мотопомпаларға арналған жеңдік бастиек
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.59 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.2 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.32 мм |
| _пакеттегі ені | 0.32 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 996-Аксессуары для насосов |
| Қысым | 16 бар |
| Диаметрі | 3 дюйм |
| Материал | Алюминий, резина |
| Үйлесімділік | 99202, 99204 |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | Полиэтилен пакет |
| Штрих-код | 4044996233956 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

