Шыңы, 18 х 400 мм, SDS Max MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 18 x 400 мм болатын MTX 703479 шыңы соққы режимінде SDS MAX айналмалы балғаларымен бірге қолданылады. Құрылыс алаңында бөлшектеу жұмыстарын жүргізуге арналған: кірпіш пен бетон конструкцияларын бұзу, ескі әрлеу материалдарын алып тастау, қабырғаларды қирату, тесіктерді тесу және т.б. Артықшылықтары Шыңдардың жоғары сенімділігі мен беріктігінің кепілі ол жасалған 40X болат болып табылады. Шың оңтайлы таңдалған нүкте бұрышының арқасында жұмыстың жоғары тиімділігі мен жылдамдығын қамтамасыз етеді. SDS MAX білігінің арқасында айналдыру қаупінсіз патрондағы шыңдардың сенімді бекітілуі қамтамасыз етіледі.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 420 мм |
| _пакеттегі ені | 30 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Жинақтау | Шың - 1 дана |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұштықтың түрі | пика |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

