Қашау тегіс, 18 х 25 х 400 мм, SDS Max MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX 703429, 18 x 25 x 400 мм жалпақ қашау, SDS MAX балғамен бұрғылармен бірге қолданылады. Әмбебап тегіс пішінінің арқасында қашау ескі әрлеуді бөлшектеуді, кірпіш конструкцияларды жаруды, бетонды жаруды және т.б. жеңілдетеді. Артықшылықтары Жұмыс тиімділігі - кескіш бөліктің бұрыштары оңтайлы реттелген және өздігінен қайралады. Сенімділік және беріктік - төсем 40Х маркалы легирленген болаттан жасалған. Механикалық кернеулерге төзімділік - қашау жүзі термиялық өңдеуден өткен.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 27 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 433 мм |
| _пакеттегі ені | 27 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Перфораторға арналған қондырмалар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 703-Перфораторға арналған қондырмалар |
| Жинақтау | Қашау - 1 дана |
| Болат маркасы | 40Х |
| Өндіруші ел | ҚЫТАЙ |
| Ұштықтың түрі | жазық |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Шанақтың түрі | SDS MAX |
- Бағасы: 1 610 ₸

