
Бұрауыш SL6x150 мм, CrV, үш компонентті тұтқа// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Denzel 12199, SL6 x 150 мм, CrV болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, "минус" саңылаулы типті бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Оның көмегімен монтаждау, құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізуге болады. Штанганың ұзындығы 150 мм ойықтардағы бекіткіштермен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Бұрауыш кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Жоғары ресурс — бұрауыштың өзегі Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау сырғып кетпейді және беттердің жалап кетуіне жол бермейді. Магниттелген саңылау ұшы бекіткіштің басына мықтап бекітіледі, бұл жұмысты жеңілдетеді және қолды босатуға мүмкіндік береді. Кең мүмкіндіктер — кілтке арналған алтыбұрыш құралдың істен шығу қаупінсіз үлкен күшпен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Пайдаланудың қарапайымдылығы — тұтқаның артқы жағында және штангада сплайн түрі мен штанганың ұзындығы көрсетілген. Эргономикалылық — үш компонентті тұтқа ұзақ жұмыс уақытында жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға сенімді орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 41 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 333 мм |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1212-Denzel бұрағыштары мен бұрағыш жинақтары |
| Сырықтың ұзындығы | 150 мм |
| Жинақтау | Бұрауыш SL6 х 150 мм - 1 дана |
| Болат маркасы | Хромованадивая CrV |
| Өзек материалы | CrV |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | SL6 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Түсі | мм |
- Бағасы: 669 ₸

