
Бұрауыш PZ0x75 мм, CrV, үш компонентті тұтқа// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Denzel 12203, PZ0 x 75 мм, CrV болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Pozidriv бекіткіштерін орнату/бөлшектеу үшін пайдалы. 4 қосымша ойығы бар көлденең ойықтың арқасында бекіткіштер сырғып кетпейді, бұл жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Бұрауыштың жоғары сапасының арқасында ол кәсіби қарқынды пайдалануға арналған. Ұзындығы 75 мм өзек беттерде және ойықтарда бекіткіштермен жұмыс істеу үшін жарамды. Артықшылықтары Бұрауыштың жоғары ресурсы Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған штангаға кепілдік береді. Лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау бекіткіштерді жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді, оның сырғып кетуіне және жиектерінің жалап кетуіне жол бермейді. Магниттелген шаншу сплайнды бекіткіштің басына бекітуге мүмкіндік береді, бұл жұмысты жеңілдетеді және бір қолды босатуға мүмкіндік береді. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін тұтқаның артқы жағында және штангада сплайн түрі мен штанганың ұзындығы көрсетілген. Үш компонентті тұтқаның эргономикалық пішіні жұмыстың ыңғайлылығын қамтамасыз етеді, қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 225 мм |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1212-Denzel бұрағыштары мен бұрағыш жинақтары |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Жинақтау | Бұрауыш PZ0 x 75 мм - 1 дана |
| Болат маркасы | Хромованадивая CrV |
| Өзек материалы | CrV |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PZ0 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Түсі | мм |
- Бағасы: 376 ₸

