
Бұрауыш PZ1x75 мм, CrV, үш компонентті тұтқа// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Denzel 12205, PZ1 x 75 мм, CrV болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Pozidriv типті бекіткіштерді монтаждау және бөлшектеу үшін пайдалы. 4 қосымша ойығы бар көлденең ойық бекіткіштің басына сырғып кетпейді, бұл жұмыстың жоғары дәлдігін қамтамасыз етеді. Бұрауыш ауыр жүктемелерге төтеп бере алады және кәсіби пайдалануға арналған. Артықшылықтары Тозуға төзімділік — бұрауыштың өзегі Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — фосфатталған сплайнда оның сырғып кетуіне және бекіткіштердің беттерін жалап кетуіне жол бермейтін лазерлік ойықтар бар. Магниттелген саңылау ұшы бекіткіштің басына мықтап бекітіледі және оны қолмен ұстаудың қажеті жоқ. Қажетті құралды жылдам іздеу — тұтқаның артқы жағы мен штанга сплайн түрін және штанганың ұзындығын көрсетеді. Жұмыс кезіндегі жайлылық — эргономикалық үш компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 235 мм |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1212-Denzel бұрағыштары мен бұрағыш жинақтары |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Жинақтау | Бұрауыш PZ1 x 75 мм - 1 дана |
| Болат маркасы | Хромованадивая CrV |
| Өзек материалы | CrV |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PZ1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Түсі | мм |
- Бағасы: 443 ₸

