Бұрауыштардың құрама жинағы 2 дана, CrV, үш компонентті тұтқа// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 12211 комбо жинағы Philips және Slotted типті бекіткіштерді орнатуға/бөлшектеуге мүмкіндік беретін үш бөліктен тұратын тұтқалары бар CrV болаттан жасалған 2 бұрауышты қамтиды. Ол құрылыс, жөндеу және монтаждау жұмыстарын жүргізу кезінде кәсіби міндеттерді шешу үшін қолданылады. Бұрауыштардың өзектерінің ұзындығы 75-100 мм, сондықтан жинақ оңай қол жетімді бұрандалы қосылыстармен жұмыс істеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Тозуға төзімділік және беріктік — бұрауыштардың өзегі Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жоғары ресурс — бұрауыштардың өзектері индукциялық шынықтырудан өтті, олардың қаттылығы 56-58 HRC құрайды. Пайдаланудың қарапайымдылығы — арнайы ойықтары мен фосфатты жабыны бар саңылаулар бекіткіштің басына мықтап жабысады, бұл оның зақымдану қаупін азайтады. Тоттан қорғау — шыбықтардың хромдалған жабыны коррозияның пайда болуына жол бермейді. Магниттелген бекіткіш ұштарын бір қолмен тесікке бағыттау ыңғайлы, себебі ол ойықтан құлап кетпейді. Жетілдірілген функционал — тұтқалардағы алтыбұрышты құлақшалар бұрау моментін 10 мм-ге арттыру үшін кілтті пайдалануға мүмкіндік береді. Эргономика — үш бөліктен тұратын тұтас құйылған тұтқалар қолыңызда сенімді орналасады, бұл жұмыс кезінде аз күш жұмсауға мүмкіндік береді. Дөрекі және анық таңбалау — әрбір тұтқаның артқы жағында ойықтың стандартты өлшемі бар, бұл белгілі бір тапсырма үшін дұрыс бұрағышты табуды жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1212-Denzel бұрағыштары мен бұрағыш жинақтары |
| Сырықтың ұзындығы | 75 мм |
| Жинақтау | Отвертки PH2, SL65 - 2 шт |
| Болат маркасы | Хромованадивая CrV |
| Өзек материалы | CrV |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | SL, PH |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Түсі | мм |
- Бағасы: 1 328 ₸

