Бұрауыштар жинағы, 5 пр., CrV, үш компонентті тұтқа// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үш компонентті тұтқалары бар CrV болаттан жасалған Denzel 12215 5 бұрағыш жинағы SL және PH профилі бар бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Жоғары сапалы бұрағыштар жоғары жүктемелерге төтеп беруге арналған, сондықтан олар тұрмыстық және кәсіби пайдалануға жарамды. ұзындығы 75-150 мм штангалары бар 5 бұрағыш бекіткіштермен бетінде және ойықтарда жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары Төзімділік — бұрағыштар Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Жоғары ресурс — индукциялық шынықтырудың арқасында жұмыс бөліктерінің қаттылығы 56-58 HRC құрайды, бұл олардың тозуға төзімділігін қамтамасыз етеді. Пайдаланудың қарапайымдылығы — саңылаулардың арнайы ойықтары мен фосфатты жабыны бекіткіштердің зақымдануын болдырмай, жақсартылған ұстауды қамтамасыз етеді. Коррозияға төзімділік — бұрауыш өзектеріндегі хром жабыны олардың қызмет ету мерзімін ұзартады. Магниттелген бекіткіш ұштары бұрауыштардың саңылауында мықтап ұсталады, сондықтан оларды тесікке бағыттау ыңғайлы. Кең мүмкіндіктер — тұтқалардың негізіндегі алтыбұрышты құлақшалар айналу моментін арттыру үшін 10 мм кілтті пайдалануға мүмкіндік береді. Дөрекі және анық таңбалау — әрбір тұтқаның артқы жағында ойықтың стандартты өлшемі бар, бұл белгілі бір тапсырма үшін дұрыс бұрағышты табуды жеңілдетеді. Сенімділік және жайлылық — үш компонентті тұтқалар өзектермен тығыз байланысқан және ыңғайлы ұстауды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 330 мм |
| _пакеттегі ені | 165 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1212-Denzel бұрағыштары мен бұрағыш жинақтары |
| Жинақтау | Бұрағыштар SL5x75, SL6x150, PH0x75, PH1x100, PH2x100 - 5 дана |
| Болат маркасы | Хромованадивая CrV |
| Өзек материалы | CrV |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | SL5, SL6, PH0, PH1, PH2 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Түсі | мм |
- Бағасы: 2 913 ₸

