
Бұрауыш РН1х100 мм, CrV, үш компонентті тұтқа// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Denzel 12174, PH1 x 100 мм, CrV болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, Phillips "крест" типті бекіткіштерді орнату және бөлшектеу қажет болған жағдайда қолданылады. Жөндеу кезінде құрылыс алаңында немесе үйде ыңғайлы болады. Бұрауышты ұзындығы 100 мм штанганың арқасында ойықтарда жұмыс істеуге болады. Құрал кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Жоғары ресурс — бұрауыштың өзегі Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау сырғып кетпейді және беттердің жалап кетуіне жол бермейді. Магниттелген саңылау ұшы бекіткіштің басына мықтап бекітіледі және оны қолмен ұстаудың қажеті жоқ. Қажетті құралды жылдам іздеу — тұтқаның артқы жағы мен штанга сплайн түрін және штанганың ұзындығын көрсетеді. Эргономика — үш компонентті тұтқа сенімді ұстауды қамтамасыз етеді және қолдардағы шаршауды азайтуға көмектеседі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1212-Denzel бұрағыштары мен бұрағыш жинақтары |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Жинақтау | Бұрауыш РН 1 х 100 мм - 1 дана |
| Болат маркасы | Хромованадивая CrV |
| Өзек материалы | CrV |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | PH1 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Түсі | мм |
- Бағасы: 496 ₸

