
Бұрауыш SL3х100 мм, CrV, үш компонентті тұтқа// Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұрауыш Denzel 12190, SL3,0 x 100 мм, CrV болаттан жасалған, үш компонентті тұтқасы бар, "минус" саңылаулы типті бекіткіштерді орнатуға және бөлшектеуге арналған. Оның көмегімен монтаждау, құрылыс және жөндеу жұмыстарын жүргізуге болады. Магниттелген тістеуік сплайнды бекіткіштің басына бекітуге мүмкіндік береді, орнатылған бөлікті ұстау үшін қолды босатады. Бұрауыш кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Жоғары ресурс — бұрауыштың өзегі Din, ISO, ANSI Standart және ГОСТ 17199-88 стандарттарына сәйкес келетін жоғары сапалы хром-ванадийлі болаттан жасалған. Бекіткішпен жақсартылған ілінісу — лазерлік ойықтары бар фосфатталған саңылау сырғып кетпейді және беттердің жалап кетуіне жол бермейді. Пайдаланудың қарапайымдылығы — тұтқаның артқы жағында және штангада сплайн түрі мен штанганың ұзындығы көрсетілген. Эргономикалылық — үш компонентті тұтқа ұзақ жұмыс уақытында жайлылықты қамтамасыз ете отырып, қолға сенімді орналасады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 250 мм |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Бұрағыштар |
| 1 топ | 1-Слесарлық аспап |
| 3 топ | 1212-Denzel бұрағыштары мен бұрағыш жинақтары |
| Сырықтың ұзындығы | 100 мм |
| Жинақтау | Бұрауыш SL3 х 100 мм - 1 дана |
| Болат маркасы | Хромованадивая CrV |
| Өзек материалы | CrV |
| Ерекшеліктері | магниттік қасиеттері |
| Өндіруші ел | Тайвань (Китай) |
| Ұштықтың түрі | SL3 |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық аспа |
| Тұтқаның пішіні | Прямая |
| Түсі | мм |
- Бағасы: 379 ₸

